Nasza Kadra

Zgrana grupa młodych ludzi, którzy uwielbiają pracę z dziećmi i leśne wycieczki.

Ania Żaba Wróblewska

Kierowniczka obozu

Na co dzień studiuje psychologię i uczy dzieci gotowania. Na obozy przyjeżdża od 11 roku życia, jako kadra przez 4 lata prowadziła obozową kuchnię, a w roku 2019 po raz pierwszy została kierownikiem. Na obozie uwielbia obserwować zmiany zachodzące w uczestnikach i ich dorastanie na przestrzeni lat, oraz tworzenie się niespotykanych przyjaźni. Dużo się uśmiecha, a w razie problemu służy radą. Kadrę, z którą pracuję na obozie, uważa za wspaniałych ludzi, ceni ich uwagi i stara się z nich wyciągać wnioski. Wie, że ich pomoc i wsparcie są bezcenne.

Kasia Machaj

kadra

Studentka stomatologii. Cały rok czeka, aby wrócić nad Wigry i spędzic kolejne lato z naszym obozem 🙂

Łukasz Grzelka

kadra

Lubi organizować i prowadzić wycieczki i spływy. Nie może się doczekać następnego obozu!

Hania Wiercińska

obozowa pielęgniarka

Na co dzień studentka Etnologii i Antropologii Kulturowej.
Z Sekcją Wigierską związana od niedawna, wcześniej zaangażowana w Sekcję Rodzin KIK-u. W trakcie obozu odpowiedzialna za apteczkę i dbanie o zdrowie uczestników.

Marysia Owczarzak

kadra

Studentka psychologii, uwielbia wędrówki piesze i rowerowe. Na obozie najczęściej można ją znaleźć na pomoście albo z rakietką do badmintona. Odpowiada też za program i gry obozowe.

Franek Górski

kucharz

Student filozofii, kucharz amator, przyjaciel zwierząt. Umie robić własny chleb.

Szymon Bania Kaczanowski

kadra

Jest członkiem kadry od wielu lat. Wcześniej jeździł na obozy jeszcze za czasów zmarłego „wuja” Ludwika Kastorego, twórcy obozu wigierskiego i pierwszego kierownika obozu. Jego obozową specjalnością są różne bajki o Sindbadzie Żeglarzu. W życiu pozaobozowym pracuje w wyuczonym zawodzie naukowiec-biolog.

Antek Arendarski

kadra

Antek swój wolny czas poświęca na rozwój muzyczny oraz poznawanie nowych kultur. Uwielbia zajmować się ogrodnictwem oraz pomagać ludziom w potrzebie. 

Greg Toth

obozowy bard

Greg mieszka w Stanach, gdzie właśnie kończy swoje studia magisterskie. Wieloletni uczestnik obozów, dwa lata temu wrócił na obóz, jako kadra. Od tej pory pomaga w kuchni, organizuje gry i wycieczki, gra na gitarze i śpiewa piosenki. Obozowy mistrz gry w jojo.

Marysia Łusakowska

kadra

Absolwentka kilku filologii. Zawodowo parzy czarną kawę, biega i pasjonuje się szeroko rozumianą popkulturą. Na co dzień wykonuje żmudną biurową pracę, dlatego zawsze cieszy się z wyjazdu na Suwalszczyznę. Zawsze ma przy sobie książkę i kubek na kawę na wynos.

Marek Kołodziejczyk

programista

Na obozie układa program: wymyśla gry i zabawy dla uczestników oraz program religijny. Czasem robi też obozowe zakupy. Ma głowę pełną cudów, z której wyciąga gry i zabawy. Nie nudzi się nawet w czasie deszczu.

Dagna Juszkiewicz

kadra

Studiuje historię sztuki, oprócz tego interesuje się wzornictwem, projektowaniem graficznym i gotowaniem. Na obozie jest pomocą w kuchni, w wolnych chwilach chętnie zajmuje się dziećmi i prowadzi zabawy. Ma głowę pełną pomysłów i jest zawsze skora do pomocy.

Marta Laskowska

kadra

Mewa z drzewa. Interesuje się życiem.

Natalia Szwedowska

kadra i gitarzystka

W dzień organizatorka zabaw, w nocy gitarzystka. Amatorka suwalskich second handów.

Jacek Ruszar

kadra

Jacek będzie na obozie już 6 raz, pierwszy raz jako kadra. Dobrze dogaduje się z młodszymi uczestnikami i zawsze jest chętny do pomocy!

Julek Paluchowski

półkadra

Julek uwielbia naturę i wycieczki piesze. Mieszka w Massachusetts w Stanach Zjednoczonych. 

Antek Jankowski

półkadra

Zawsze chodzi z głową w chmurach, uwielbia zwierzaki i filmy. Spokojny, zawsze chętny do pomocy i rozmowy.


Chcesz wiedzieć jak działamy?


Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: